GoMyBio Tüm Bağlantılarınızı Bir Araya Getiriyor

Her geçen gün daha fazla web sayfası, sosyal medya hesabı, paylaşım yapılacak referans linki artış gösterirken, bu bağlantıları unutmamanız da önemli. Elbette bir de paylaşım yaparken de bağlantıların bir arada bulunmaması büyük bir sorun olabilir. Çünkü paylaşım yaparken her bağlantıyı tek tek bir araya getirmelisiniz. Üstelik bunu yapsanız bile örneğin Instagram gibi sosyal medya platformları birden fazla bağlantı paylaşmanıza da izin vermez. 

Bu durumun önüne geçmek için ise GoMyBio nedir sorusunun yanıtı bağlantılarınızı bir araya toplamak açısından hoşunuza gidecek. 

 

Bağlantılarınızı Tek Noktada Toplayın 

 

Dijital alanda geçirilen zaman arttıkça bu alandaki olanaklar da artıyor. Çağımız dijital zaman olduğundan tek sosyal medya hesabı, tek hesap, tek oyun, tek web sitesi ile yetinmek de olanaklı değil. Bu yüzden ortalama bir internet kullanıcısının birden fazla sosyal medya hesabı, oyunları, web siteleri, kripto hesapları, mail adresleri oluyor. Ancak bu kadar çok bağlantı, kişilerin hepsini bir arada tutmalarını da zorlaştırıyor. Özellikle bağlantıları tek noktada toplamak bu açıdan önemli bir kolaylık olarak öne çıkıyor.

Bunu yapabilmenizi ise yeni nesil link toplayıcı GoMyBio sağlıyor. Dijital özgeçmişinizden sosyal medya hesaplarınıza kadar istediğiniz her yerde paylaşmak istediğiniz bağlantıları bir arada sunmanızı sağlayan bu sistem, böylece büyük bir kolaylığa imza atıyor. Bağlantılarınızı bir arada tutarak karşı tarafa birden fazla seçenek sunabildiğiniz gibi aynı zamanda sahip olduğunuz bağlantıları unutmanızın da önüne geçiyor.

 

GoMyBio Neden İyi?

 

GoMyBio ile etkin link yönetimi yapmanın ne kadar yararlı olacağını örnek üzerinden anlatmak çok daha iyi olacak. Örneğin, dijital üzerinden iş yapan birisini ele alalım. Bu kişinin hem iş portfolyosu oluşturması hem eposta adreslerini ve web sitesini hem de sosyal medya hesaplarını paylaşması gerekebilir. Bu durumda bile portfolyosunu veya örnek işlerini paylaştığı web sayfası, kendi web sitesi, eposta adresi, sosyal medya hesapları ile yaklaşık ona yakın bağlantısı bulunacaktır. 

Bu bağlantıların her birisini paylaşmak için yeterli alan olmayacağını ya da sunulan her bağlantının karşı tarafça uzun görüleceğini düşünerek tüm bağlantıları bir araya getirmek son derece işlevsel bir çözüm sağlar. Etkinlik link yönetimi yapmak isteyenler için ideal olan GoMyBio, bu sayede bağlantıların tek sayfa üzerinde görülmesini ve bakanın da istediği bağlantıya ulaşmasını mümkün kılar. İletişimi çok hızlı hale getiren bu yöntem esasında dijital bir kartvizit olarak da kabul edilebilir. Sadece link bağlantıları değil aynı zamanda telefon numarası da paylaşılacak olan bu sistem işleri amacıyla bunu kullanmak isteyenlerin yanında bireysel kullanıcılara da hitap ediyor. 

 

Doğru Link Çözümleri

 

GoMyBio çoklu linkleri tek yerde toplamak isteyenler için hem basit ara yüzü hem de estetik yapısı ile birlikte işlevsel sonuçlar sunuyor. Instagram ve Twitter gibi çok kullanılan sosyal medya platformları biyografi kısmını kısıtlı karakter ile sunar. Bağlantı adresi eklemek isteyenlere de sadece tek bir seçenek sunulur. Bu durumda tek bir bağlantı ile yetinmek istemeyen ve gerekli görünen tüm bağlantıları paylaşmak için GoMyBio kullanabilirsiniz.

GoMyBio ile istediğiniz bağlantılara özel tek bir link oluşur. Ziyaretçi bu bağlantıya tıkladığında sizin girmiş olduğunuz bağlantıları görür. Bunun sonucunda da istediğine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşır. Tamamen güvenli ve kullanımı kolay link toplayıcı olarak öne çıkan GoMyBio üstelik uygun fiyatları sayesinde de herkese hitap etmeyi başarıyor. İşlevselliği ile birlikte hem bireysel hem de kurumsal internet kullanıcılarına özel bir çözüm sunuyor.