GoMyBio Nasıl Kullanılır?

 

GoMyBio yeni nesil link kısaltıcı olarak tercih ediliyor. Günümüzde dijital alanda paylaşım yapılacak link sayısı çok fazla olduğundan, linklerin bir araya toplanması ve hepsinin derli bir şekilde karşı tarafa sunulması iyi bir izlenim bırakıyor. Sadece iyi bir izlenim bırakmakla kalmıyor aynı zamanda örneğin sosyal medya platformları gibi yerler de paylaşım kısıtlaması getirdikleri için birden fazla link paylaşmak olanaklı olmuyor.

Ancak link yönetimi yapmanızı sağlayan GoMyBio sayesinde farklı sayıda linkleri bir araya getirebilir ve böylece tek bir link üzerinden istediğiniz bağlantıların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sosyal medya hesaplarınız, web siteniz, telefon numaranız, eposta adresiniz gibi paylaşmak istediğiniz tüm bilgileri bir yerde sunabilirsiniz. 

 

GoMyBio Kimler Kullanmalı?

 

GoMyBio özellikleri itibariyle yeni nesil link toplayıcı yani link yönetimidir. Dijital alandaki aksiyonların hızlı ve güvenli alınması oldukça önemlidir. Özellikle dijital üzerinden iş yapan veya bu alanda iş bağlantıları kurmak isteyenler için farklı linklerin bir arada olması gerekir. Bunun içerisinde kişinin sosyal medya hesapları, sanal özgeçmişi, eposta ve diğer iletişim bilgileri gibi pek çok farklı platforma yönlendirme yapacak bağlantılar yer alır. Bağlantıların etkin şekilde kullanılması ve tek bir bağlantı üzerinden sunulmasını sağlayan GoMyBio ise böylece önemli bir kolaylık oluşturmayı başarıyor. 

GoMyBio ile kullanıcılar şu bağlantıları paylaşabiliyor;

  • Web sitesinin linki
  • Sosyal medya hesaplarının adresi 
  • Blog linki 
  • Satış sayfası linki
  • Portfolyonuzun olduğu bağlantı linki 
  • İstediğiniz bağlantı linkleri.

Bu kapsamda ister kripto hesabınızın ister herhangi bir yerdeki üyelik bağlantınız olsun GoMyBio ile etkin link yönetimi yapabilirsiniz. Hem bireyler hem de kurumsal isimler için son derece işlevsel olan bu sistem üstelik sadece linkleri bir araya getirmenizle de yetinmiyor. Kendinize özel profil oluşturmanızı da sağlayarak, güncel bir dijital kartvizit sahibi olmanızı sağlıyor.

GoMyBio Kullanmak İçin Yapılacaklar

 

GoMyBio kullanmak son derece kolay ve basittir. Özellikle sade ara yüzü sayesinde dijital işlerden çok fazla anlamayanlar bile rahatlıkla link yönetimini yapabilir. GoMyBio kullanmaya hemen başlamak için şu adımları izleyin;

  • Öncelikli GoMyBio üzerinden profilinizi oluşturmak için kayıt olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan kayıt seçeneği sayesinde istenen bilgileri girerek profilinizi oluşturabilirsiniz.
  • Profilinizi oluşturduktan sonra ise herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden çok basit şekilde profilinize istediğiniz bağlantıları kolayca girebilirsiniz. 
  • Sonrasında ise oluşturulacak olan tek bağlantı linkini istediğiniz yerde paylaşarak internet kullanıcılarının istediğiniz bağlantılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

 

GoMyBio Avantajları Neler?

 

GoMyBio avantajları ile birlikte bağlantılarınızın çok daha efektif bir şekilde yönetilmesine olanak tanır. Günümüzde Instagram ve Twitter gibi çok kullanılan popüler platformlar biyografinize sadece tek bir bağlantı eklemenize ya da karakter sınırı yüzünden kısıtlı bilgi vermenize olanak tanır. Bu durum ise hesabınız üzerinden başka bağlantıları paylaşmak isteyenler için son derece olumsuz bir durumdur. Böylesi bir durumun önüne geçebilmek için ise GoMyBio harika bir fırsat sunar. Bağlantılarınızın tek bir bağlantı üzerinde toplanmasını sağlayarak istediğiniz yerde paylaşım yapabilmenizi mümkün hale getirir.

Üstelik sadece bağlantıları tek bir yerde toplamakla da GoMyBio kalmıyor. Yaptığınız bağlantı paylaşımı üzerinden ne kadar ziyaretçi aldığınızı da panelinizden kolayca gösterebiliyor. İstatistiğe önem verenler için çok önemli olan bu nokta da GoMyBio’yu öne çıkaran detaylar arasında yer alıyor. 

Ürün tanıtımlarından eserlerinize, kripto cüzdanlarınızdan eposta adreslerinize kadar istediğiniz bağlantıyı paylaşmanızı çok işlevsel hale getiren GoMyBio fiyatları sayesinde de son derece ekonomik ve herkesin tercih edeceği avantajlarıyla öne çıkmayı başarıyor.

Detaylar için: https://gomybio.com/